قوانین و مقررات

هنرجوی ارجمند؛ضمن خوش آمدگویی حضور شما سرور گرامی و آرزوی مفید بودن خدمات آموزشی مجتمع آموزشی شهاب نوین ،به دلیل الزامی بودن رعایت ضوابط آموزشی مجتمع آموزشی توسط هنرجویان محترم لطفا موارد ذیل را با دقت مطالعه فرمایید.

1-انجام تسویه حساب و اخذ کارت عضویت مجاز برای شرکت در دوره ضروری است.بدیهی است در صورت عدم تسویه حساب کامل یا به همراه نداشتن کارت در دوره،واحد برگزاری مجاز به جلوگیری از حضور در کلاس خواهد بود
2-حداقل مبلغ پرداختی برای قطعی شدن ثبت نام 30%شهریه دوره ثبت نامی می باشد.مادامی که مبلغ پرداختی از حد کمتر باشد،ثبت نام موقت تلقی شده و مجتمع آموزشی مجاز به پذیرش نفر جایگزین برای شرکت در دوره خواهد بود ضمنا در این موارد استرداد وجه تابع ضوابط انتقال یا انصراف خواهد بود
3-دارندگان کارت عضویت مجتمع آموزشی شهاب نوین مشروط به نداشتن سابقه بدهی و کامل بودن مدارک از تخفیفات ویژه ای در سایر دوره ها،سمینارها و نیز برخی از محصولات فروشگاه کتاب مجتمع آموزشی برخوردار خواهند بوداز میزان و نحوه اعطای تسهیلات،در هر سال از سوی مجتمع آموزشی تعیین میگردد.
4-در صورت انصراف تا3روز قبل از شروع دوره،مقدار کسورات ریالی مطابق با ضوابط مجتمع آموزشی بوده و در حد فاصل3روز تا شروع دوره به هیچ عنوان امکان انصراف وجود نخواهد داشت.لذا چنانچه قبل از انصراف،کل شهریه تسویه نشده باشد،هنرجو موظف به پرداخت باقیمانده شهریه می باشد.
تبصره؛انصراف از شرکت در دوره یا انتقال به دوره دیگر دارای ضوابط و محدودیت های است که لازم است پیش از ثبت نام از شرایط و نحوه کسورات اطلاع حاصل نماید.بررسی درخواست انتقال یا انصراف توسط مجتمع آموزشی،صرفا پس از ارائه فرم تکمیل شده به پذیرش و دریافت کد رهگیری میسر خواهد بود.
5-در صورت تاخیر بیش از دو هفته در شروع دوره یا عدم تشکیل دوره به هر دلیل از جمله به حدنصاب نرسیدن تعداد نفرات،مبالغ دریافتی عینا مسترد خواهد شد واعتراضی در این گونه موارد مسموع نخواهد بود.
6-شهریه دوره ها شامل اقلام کمک آموزشی نظیر کتاب،جزوه وسی دی نمیشود
7-مطابق عرف موسسات و مراکز آموزشی،هر ساعت آموزشی معادل45دقیقه تدریس تعیین شده است.
8-کلیه جلسات دوره ها در روزها و ساعات تعیین شده تشکیل می شود و صورت هر گونه تغییر احتمالی مجتمع آموزشی موظف است در اسرع وقت کاراموزان محترم را مطلع نماید.
9-در صورت نیاز به تشکیل کلاسهای فوق العاده یا جبرانی،مجتمع آموزشی در تعیین زمان آنها بر اساس شرایط خود و مدرس کاملا مختار است.
10-نظر به کنترل لیست حضور و غیاب در انتهای دوره جهت صدور گواهینامه ضروریست در هر جلسه نسبت به حضور خود اطمینان حاصل فرمایند.
11-به منظور رعایت تقویم آموزشی مجتمع آموزشی و امکان برنامه ریزی توسط هنرجویان محترم،کلیه کلاسهای شهاب نوین به جز تعطیلات مصوب درتقویم رسمی کشور دایر میباشد.به عبارتی دیگر مواردی نظیر بین التعطیلین یا تعطیلات دولت مبانی تعطیلی کلاس های مجتمع آموزشی نخواهد بود.ضمنا کلاس های روز جمعه حتی در صورت تلاقی با دیگر تعطیلات رسمی دایر خواهد بود.
تبصره1؛در موارد استثنا پس از موافقت مدیر مجتمع آموزشی،تعطیلی کلاسها رسما از طریق واحد برگزاری اعلام خواهد شد.
تبصره2؛توافق بین کاراموزان و مدرسان جهت تعطیلی جلسات آموزشی،بدون هماهنگی و تایید مدیریت فاقد اعتبار بوده و در این موارد ضمن احتساب غیبت،تشکیل جلسه جبرانی مقدور نخواهد بود
12-در خصوص دریافت گواهینامه پایان دوره،ضمن ضرورت مطالعه و رعایت ضوابط مربوطه (ازجمله؛کامل بودن مدارک،حضور در بیش از70%مدت دوره و تسویه حساب کامل شهریه)هنرجویان واجد شرایط میتوانند با هماهنگی مدیریت حداقل یک هفته و حداکثر تا دو ماه پس از انتخاب آخرین جلسه (بسته به زمان برگزاری آزمون)جهت ثبت نام در پرتال به مدیریت حوزه مربوطه مراجعه نمایند.
13-غیبت در امتحان یا عدم تحویل پروژه های پایانی دوره از سوی هنرجو موجب محرومیت از دریافت گواهینامه میگردد.
14-به منظور از جلوگیری از هر گونه مزاحمت برای همسایگان،از تجمع در بیرون از ساختمان و نیز پارک خودرو در مقابل درب پارکینگ ساختمانهای مجاور اکیدا خودداری فرمایید.
15-به منظور احترام به حقوق دیگران،قبل از حضور درکلاس تلفن خود را در حالت سکوت قرار داده یا خاموش نماید.
16-استعمال دخانیات در داخل و خارج مجتمع آموزشی ممنوع میباشد.وبا ایشان برخورد قاطع خواهد شد.
17-استفاده از دستگاه ضبط صدا یا تصویر به هر شکلی در کلاسها به منزله تجاوز به حقوق مادی و معنوی مجتمع آموزشی و نیز مدرس بوده،در نتیجه استفاده از این گونه وسایل اکیدا ممنوع میباشد.بدیهی است تخلف در این زمینه موجب محرومیت از ادامه دوره و نیز محرومیت از گواهینامه و حذف امتیاز عضویت خواهد شد.
18-پوشش بانوان محترم مطابق پوشش مصوب دانشگاهها و موسسات آموزشی (مانتو بلند وآزاد،مقنه و پوشش کامل موی سر)میباشد.

Enter your keyword